Komentarze do czytań

khantry design

Siódma "Pieczęć"

khantry design

Po prostu

khantry design

Odsłonięcie MB Bolesnej

khantry design

Zwiedzanie sanktuarium

khantry design

Raport Jasnogórski

khantry design

b_ogloszenia_parafialne_14_stycznia_2018

 

1. Dziękujemy o. Pawłowi Tkaczykowi za posługę w parafii i przy wizycie kolędowej.

2. Jutro w naszym zakonie wewnętrzna uroczystość św. Pawła I Pustelnika. Msza św. w intencji o powołania zakonne o godz. 7.00. Na tej Mszy św. odnowimy śluby zakonne, natomiast na Mszy św. o godz. 17.00 będziemy modlić w intencji dobrodziejów i ofiarodawców naszego klasztoru i kościoła.

3. W przyszłą niedzielę 21 stycznia zewnętrzna uroczystość ku czci św. Pawła I Pustelnika. Zapraszamy dzieci i matki w stanie błogosławionym na uroczystą Mszę św. odpustową na godz. 10.30. Uroczystość będzie poprzedzona „Pawełkami” – nowenną w piątek i sobotę na Mszy św. o godz. 17.00. Zapraszamy.

4. W tym tygodniu zakończymy wizytę duszpasterską. Program „Kolędy” wywieszony jest w gablocie lub podany tutaj... Tych, których z różnych powodów nie odwiedziliśmy prosimy o zgłoszenie i ustalenie wizyty w dogodnym terminie.

5. Dziękujemy Pani Halinie Bazak, Wioletcie Sulmińskiej i Marioli Nowak za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę, W sobotę na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców z Perzyn Panie: Annę Ormańską, Małgorzatę Partyka, Elżbietę Święcik, Renatę Wypych, Teresę Pruszyńską, Barbarę Zielińską, Irenę Hasik i Renatę Krakowiak.

6. Czasopismo niedziela do odebrania w zakrystii.

7. Caritas Archidiecezji Częstochowskiej serdecznie zaprasza dzieci w wieku od 7 do 16 lat (urodzone po 29 stycznia 2002 r.) na zimowisko „Jura pełna przygód” w terminie 29 stycznia do 7 lutego 2018 r., które odbędzie się w Centrum Duchowości Archidiecezji Częstochowskiej „Święta Puszcza” w Olsztynie k/Częstochowy. Caritas wspólnie z Funduszem Składkowym Ubezpieczenia Społecznego Rolników oferuje atrakcyjną ofertę 11-dniowego wypoczynku zimowego dla dzieci i młodzieży będących dziećmi rolników, których przynajmniej jedno z rodziców jest płatnikiem pełnej składki KRUS (jednocześnie w zakresie emerytalno-rentowym oraz wypadkowym, chorobowym i macierzyńskim), pobiera rentę bądź emeryturę KRUS. Koszt uczestnictwa jaki pokrywają rodzice wynosi 100 zł. Szczegółowe informacje pod tel. 506 394 610.

8. Życzymy wszystkim bł. Bożego na najbliższy tydzień, gościom w naszej parafii i pielgrzymom miłego pobytu. Niech Matka Boża Wielgomłyńska ma Was w swojej opiece. Szczęść Wam Boże!

9. W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczności śp. Zygmunta Mordaka z Perzyn, którego pogrzeb odbył się w piątek oraz śp. Henryka Biniek z Wielgomłyn, którego pogrzeb odbędzie się jutro o godz. 12.00. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 
Projekt i wykonanie Alanet