Komentarze do czytań

khantry design

Siódma "Pieczęć"

khantry design

Po prostu

khantry design

Odsłonięcie MB Bolesnej

khantry design

Zwiedzanie sanktuarium

khantry design

Raport Jasnogórski

khantry design

b_ogloszenia_parafialne_21_stycznia_2018

 

1. Dzisiaj przeżywamy zewnętrzną uroczystość ku czci św. Pawła I Pustelnika Patriarchy naszego Paulińskiego Zakonu. Mszy św. o godz. 10.30 będzie przewodniczył o. Stanisław Turek – były generał naszego zakonu. Po Mszy św. specjalne „pawełkowe” błogosławieństwo dla dzieci i matek w stanie błogosławionym.

2. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską „Kolędę”. Składamy podziękowanie wszystkim wiernym za miłe i gościnne przyjęcie nas w swoich domach. Tych, których z różnych powodów nie odwiedziliśmy prosimy o zgłoszenie i ustalenie wizyty w dogodnym terminie.

3. Wójt Gminy Wielgomłyny i Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają na spotkanie noworoczne w Hali Sportowej w Wielgomłynach 27 stycznia o godz. 16.30.

4. Dziękujemy Paniom: Annie Ormańskiej, Małgorzacie Partyka, Elżbiecie Święcik, Renacie Wypych, Teresie Pruszyńskiej, Barbarze Zielińskiej, Irenie Hasik i Renacie Krakowiak za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę, W sobotę na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy kolejnych mieszkańców z Perzyn Panie: Małgorzatę Lewandowską, Janinę Stępień, Barbarę Kaśkosz, Beatę Drogosz, Krystynę Nocuń, Agnieszkę Ciosek, Barbarę Kosmala, Annę Bryła i Barbarę Zasada.

5. Zachęcamy do zabrania z zakrystii bezpłatnego numeru czasopisma Gościa Niedzielnego. Zainteresowanych parafian prenumeratą tego czasopisma zapraszamy do kancelarii parafialnej.6. 

6. Życzymy wszystkim bł. Bożego na najbliższy tydzień, gościom w naszej parafii i pielgrzymom miłego pobytu. Niech Matka Boża Wielgomłyńska ma Was w swojej opiece. Szczęść Wam Boże!

 
Projekt i wykonanie Alanet