Komentarze do czytań

khantry design

Siódma "Pieczęć"

khantry design

Po prostu

khantry design

Odsłonięcie MB Bolesnej

khantry design

Zwiedzanie sanktuarium

khantry design

Raport Jasnogórski

khantry design

b_ogloszenia_parafialne_28_stycznia_2018

 

1. Dzieci i młodzież rozpoczynają ferie zimowe. Niech w tym czasie wolnym od szkoły nie zabraknie modlitwy i niedzielnej Mszy św. Wszystkim życzymy udanego wypoczynku.

2. W piątek 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msze św. w naszej świątyni o godz. 8.15 i 17.00. Na Mszy św. o godz. 17.00 dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej otrzymają poświęcone świece. W kaplicach dojazdowych Msze św. wyjątkowo w innych godzinach: w Rudce o godz. 15.00, w Pratkowicach o godz. 15.45 i w Sokolej Górze o godz. 16.45.

3. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w późniejszym terminie.

4. Dziękujemy Paniom Barbarze Kaśkosz, Katarzynie Drogosz, Ewie Drogosz, Monice Kuna, Marcie Nocuń, Annie Bryła za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę, jak również Paniom Barbarze Puto i Barbarze Zasada za złożona ofiarę na kwiaty. W sobotę na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców z Trzebiec Panie Ewę Jaguścik, Małgorzatę Jaguścik, Annę Wieloch, Gabrielę Wieloch, Kazimierę Borycką, Grażynę Konieczną, Anetę Kopiecką, Teresę Broszkiewicz, Zofię Tarka, Emilię Dyktyńska, Halinę Hasik i Panów Henryka Pawlika, Tomasza Przepiórę.

5. Życzymy wszystkim bł. Bożego na najbliższy tydzień, gościom w naszej parafii i pielgrzymom miłego pobytu. Niech Matka Boża Wielgomłyńska ma Was w swojej opiece. Szczęść Wam Boże!

6. W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczności śp. Zofię Flas z Rudki, której pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 12.00. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

 

 
Projekt i wykonanie Alanet