Komentarze do czytań

khantry design

Siódma "Pieczęć"

khantry design

Po prostu

khantry design

Odsłonięcie MB Bolesnej

khantry design

Zwiedzanie sanktuarium

khantry design

Raport Jasnogórski

khantry design

b_ogloszenia_parafialne_4_lutego_2018

 

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu.

2. Dzieci i młodzież z naszej parafii udają się dzisiaj do Zakopanego na ferie zimowe. Życzymy im udanego odpoczynku i szczęśliwego powrotu.

3. Zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Wielgomłyńskiej w środę o godz. 16.30.

4. W przyszłą niedzielę  11 lutego we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes będziemy obchodzić Światowy Dzień Chorych. Na Mszy św. o godz. 10.30 zostanie dla chorych udzielony sakrament namaszczenia chorych. Prosimy najbliższych z rodziny czy sąsiadów o przywiezienie chorych do kościoła.

5. Dziękujemy Paniom Anecie Kopieckiej, Annie Wieloch, Zofii Terka i Ewie Jaguścik za posprzątanie kościoła i złożone ofiary, jak również Pani Halinie Hasik i Panu Tomaszowi Przepióra za złożona ofiarę na kwiaty. W sobotę na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszamy kolejnych mieszkańców z Trzebiec Panie Annę Ordanik, Beatę Nitecką, Anetę Olas, Janinę Olas, Ewę Kawełczyk, Grażynę Czaińską, Martę Tomczyk, Annę Tetkowską, Stanisławę Ziółkowską, Zofię Kopiecką, Wacławę Borycką, Zofię Górecką i Zofię Pawlik.

6. Życzymy wszystkim bł. Bożego na najbliższy tydzień, gościom w naszej parafii i pielgrzymom miłego pobytu. Niech Matka Boża Wielgomłyńska ma Was w swojej opiece. Szczęść Wam Boże!

 
Projekt i wykonanie Alanet