Komentarze do czytań

khantry design

Siódma "Pieczęć"

khantry design

Po prostu

khantry design

Odsłonięcie MB Bolesnej

khantry design

Zwiedzanie sanktuarium

khantry design

Raport Jasnogórski

khantry design

b_ogloszenia_parafialne_24_czerwca_2018


1. Rozpoczęły się wakacje czas wypoczynku i urlopów. Przypominamy o udziale w niedzielnej Mszy św. Życzymy wypoczywającym Bożego błogosławieństwa i bezpiecznych wakacji.

2. W piątek będziemy przeżywać uroczystość św. Piotra i Pawła, Apostołów.

3. W okresie wakacji do września zawieszamy Msze św. w kaplicach dojazdowych i odwiedziny chorych z posługą sakramentalną.

4. W zakrystii trwają prace konserwatorskie związane z przywróceniem konfesjonału i lawaterza do ich pierwotnego miejsca i stanu.

5. W związku z pytaniami parafian o sygnaturkę – dzwon z naszej wieży kościelnej, który jest używany 5 min. przed nabożeństwami informujemy, że dzwon jest w renowacji.

6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożone ofiary Paniom Ewie Leśniak, Renacie Kosowskiej, Barbarze Manowskiej, Justynie Krawczyk, Mariannie Kuligowskiej i Jadwidze Ciszewskiej oraz Paniom Marzenie Orlik, Teresie Mofina i Irenie Skiba za ofiary na kwiaty.  Na najbliższą sobotę od godz. 8.30 zapraszamy do sprzątania mieszkańców z ul. Ogrodowej w Wielgomłynach Panie Renatę Kowalczyk, Urszulę Tatara, Grażynę Staroszczyk, Irenę Stępień i Pana Stanisława Gaika.

7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Daniel Marcin Maj, kawaler, zam. w Goszczowa, parafia pw. św. Mikołaja w Chełmie i Roksana Urbańska, panna, zam. w Pratkowicach, parafia tutejsza – zapowiedź druga. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących między tymi młodymi powinien zgłosić w kancelarii parafialnej.

8. Życzymy wszystkim bł. Bożego na najbliższy tydzień, gościom w naszej parafii i pielgrzymom miłego pobytu. Niech Matka Boża Wielgomłyńska ma Was w swojej opiece. Szczęść Wam Boże!

 
Projekt i wykonanie Alanet