Komentarze do czytań

khantry design

Siódma "Pieczęć"

khantry design

Po prostu

khantry design

Odsłonięcie MB Bolesnej

khantry design

Zwiedzanie sanktuarium

khantry design

Raport Jasnogórski

khantry design

b_ogloszenia_parafialne_1_lipca_2018


1. Dzisiaj przypada I niedzielę miesiąca. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu.

2. Przypominamy o udziale w niedzielnej Mszy św. podczas wakacji. Życzymy wypoczywającym Bożego błogosławieństwa i bezpiecznych wakacji.

3. Jutro o godz. 18.30 próba chóru parafialnego w salce duszpasterskiej.

4. Zapraszamy 6 lipca do spowiedzi pierwszopiątkowej od godz. 17.30.

5. W przyszłą niedzielę w naszej Gminie będziemy gościć zaprzyjaźnioną delegację z Węgier. Tego dnia odbędzie się letni festyn sportowy na boisku sportowym  od godz. 15.00.

6. Od 9 do 15 lipca w naszym klasztorze w Leśnej Podlaskiej odbędą się Paulińskie Dni Młodych. Chętnych udziału prosimy o kontakt.

7. W zakrystii trwają prace konserwatorskie związane z przywróceniem konfesjonału i lawaterza do ich pierwotnego miejsca i stanu. Ponadto odnowiono blaty i wykonano szafę na ornaty w wejściu na ambonę.

8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła Panu Stanisławowi Gaikowi. Na najbliższą sobotę od godz. 8.30 zapraszamy do sprzątania kolejnych mieszkańców z ul. Ogrodowej w Wielgomłynach Panie Bogumiłę Zasada, Teresę Korpas, Danutę Zasada, Alinę Rokicką i Panów Piotra Marszalika i Pawła Jóźwika.

9. W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczności śp. Stanisława Nabiałkowskiego z Myśliwczowa, którego pogrzeb odbył się wczoraj. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…

10. Życzymy wszystkim bł. Bożego na najbliższy tydzień, gościom w naszej parafii i pielgrzymom miłego pobytu. Niech Matka Boża Wielgomłyńska ma Was w swojej opiece. Szczęść Wam Boże!

 
Projekt i wykonanie Alanet