Komentarze do czytań

khantry design

Siódma "Pieczęć"

khantry design

Po prostu

khantry design

Odsłonięcie MB Bolesnej

khantry design

Zwiedzanie sanktuarium

khantry design

Raport Jasnogórski

khantry design

b_ogloszenia_parafialne_15_lipca_2018

 

1. Dzisiaj po sumie procesja Maryjna. Zapraszamy panie z Wielgomłyn do niesienia figury Matki Bożej.

2. Dziś swoją posługę w naszej parafii kończy br. dk. Paweł Sidun, który przeniesiony został do posługi na Jasną Górę. Dziękujemy br. dk. Pawłowi za oddaną posługę w naszej parafii i klasztorze. Życzymy mu wszelkiego dobra i Bożego błogosławieństwa.

3. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy odpust ku czci św. Anny. Suma o godz. 10.30, której przewodniczyć będzie o. Marian Pytel z klasztoru w Warszawie. Zapraszamy asystę, ministrantów, lektorów, strażaków, panie do niesienia feretronów, chór parafialny.

4. We wtorek 17 lipca od godziny 12.00 w ośrodku zdrowia odbędzie się bezpłatne badanie wzroku.

5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty Pani: Teresie Porada, Alicji Trzeciak, Agacie Bartnik, Marii Kubasiak, Ewie Baryła. Na najbliższą sobotę od godz. 8.30 zapraszamy do sprzątania kolejnych mieszkańców z ul. Ogrodowej w Wielgomłynach: Panie Barbarę Drogosz, Barbarę Nowak, Krystynę Gwiazda, Jolantę Puchala, Annę Nabiałkowską, Pana Bogdana Kolmasiak, Sylwestra Groszek, Łukasza Stypa, Sławomira Sala. 

6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby: Mateusz Kościański, kawaler, zam. w Wielgomłynach, parafia tutejsza i Justyna Rudnicka, panna, zam. w Karsy, parafia pw. św. Anny w Kobielach Wielkich – zapowiedź druga.

7. W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczności śp. Henryka Grzybek, którego pogrzeb odbył się wczoraj. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…

8. Życzymy wszystkim bł. Bożego na najbliższy tydzień, gościom w naszej parafii i pielgrzymom miłego pobytu. Niech Matka Boża Wielgomłyńska ma Was w swojej opiece. Szczęść Wam Boże!

 
Projekt i wykonanie Alanet