Komentarze do czytań

khantry design

Siódma "Pieczęć"

khantry design

Po prostu

khantry design

Odsłonięcie MB Bolesnej

khantry design

Zwiedzanie sanktuarium

khantry design

Raport Jasnogórski

khantry design

b_ogloszenia_parafialne_26_sierpnia_2018

 

1. Dziś Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Oddajemy cześć Maryi Jasnogórskiej i dziękujemy Bogu, że przez tyle wieków otacza swoją macierzyńską opieką naszą ojczyznę.

2. Przeżywamy Dożynki parafialno-gminne. Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory o godzinie 13.00. Po Mszy św. uroczyste przejście z wieńcami na boisko szkolne, gdzie rozpocznie się druga część uroczystości. Organizatorzy zapraszają wszystkich parafian, mieszkańców gminy oraz gości, na festyn dożynkowy. W dniu dzisiejszym nie ma Mszy św. o godzinie 16.00.

3. W sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca, po wieczornej Mszy św. nabożeństwo do Matki Bożej.

4. W przyszłą niedzielę, z racji pirwszej niedzieli miesiąca, wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.

5. W przyszłą niedzielę o godz. 10.30 o. Adam Kacała odprawi Mszę św. Prymicyjną z błogosławieństwem. Serdecznie zapraszamy.

6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby: Maciej Antoni Bakalarz, kawaler zam. w Krzętowie parafia pw. św. Wojciecha w Krzętowie i Sylwia Katarzyna Zasada, panna zam. w Wielgomłynach parafia tutejsza – zapowiedź druga. Ktokolwiek wiedziałby o zachodzących przeszkodach winien zgłosić w kancelarii parafialnej.

7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożone ofiary Paniom: Annie Jakubowskiej, Marii Finer, Barbarze Bzowskiej, Teresie Krawczyk, Joannie Czubaj, Zofii Stoleckiej, Anecie Szcześniak, Agnieszce Hasik, Annie Jędrzejczyk i za złożoną ofiarę Pani Janinie Stoleckiej. Na najbliższą sobotę do sprzątania kościoła od godz. 8.30 zapraszamy kolejnych mieszkańców z ul. Krzętowskiej Panie: Lidię Szyszkowską, Mariannę Biniek, Elżbietę Siwek, Edytę Ptaszek, Katarzynę Musiał, Marię Piekarską, Beatę Nowak, Mariannę Różycką, Justynę Podsadną, Justynę Biniek.

8. Życzymy wszystkim bł. Bożego na najbliższy tydzień, gościom w naszej parafii i pielgrzymom miłego pobytu. Niech Matka Boża Wielgomłyńska ma Was w swojej opiece. Szczęść Wam Boże!

 
Projekt i wykonanie Alanet