Komentarze do czytań

khantry design

Siódma "Pieczęć"

khantry design

Po prostu

khantry design

Odsłonięcie MB Bolesnej

khantry design

Zwiedzanie sanktuarium

khantry design

Raport Jasnogórski

khantry design

b_ogloszenia_parafialne_6_października_2019

 

1. Dziś o godz. 10.30 Msza św. w intencji Róż Różańcowych z całej naszej parafii. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych i spotkanie w salce dla wszystkich Członkiń i Członków wspólnoty różańcowej. Szczególnie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, która potrwa do nabożeństwa różańcowego o godz. 15.30, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

2. Trwamy w modlitwie różańcowej. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które w tygodniu odprawiamy o godz. 16.30, a w niedzielę o godz. 15.30.

3. W czwartek 10 października o godz. 19.00 spotkanie w klasztorze Duszpasterskiej Rady Parafialnej.

4. W piątek 11 października o godz. 18.00 spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

5. Za tydzień w naszej parafii będziemy przeżywać uroczyście XIX Dzień Papieski pod hasłem: „Wstańmy, chodźmy!”. Pamiętamy w 2017 r. św. Jan Paweł II w sposób szczególny przyszedł do naszej parafii przez obecność w relikwii Jego krwi. Pragniemy ten dzień przeżyć wyjątkowo. Uroczystość rozpocznie się o godz. 10.15 wprowadzeniem, następnie uroczysta Msza św., modlitwa przy relikwiach i ucałowanie relikwii, program słowno-muzyczny w wykonaniu Chóru Parafialnego, Scholi dziecięco-młodzieżowej, dzieci i młodzieży, a na koniec spotkanie uczestników przy papieskiej „Kremówce”. Szczegóły tutaj... Zapraszamy.

6. Według zapowiedzi dziś zbieramy datki do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

7. Zbliża się miesiąc listopad szczególnie poświęcony modlitwie za zmarłych. W zakrystii są kartki na wypominki jednorazowe i roczne. Prosimy o czytelne wpisywanie imion i nazwisk z zaznaczeniem godzin wyczytywania. Zwracamy się z prośbą do wszystkich parafian, aby nie odkładać sprzątania grobów na ostatni tydzień przed uroczystością Wszystkich Świętych.

8. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Andrzej Piotr Koper zam. w Zagórzu, parafia pw. św. Mikołaja w Chełmie i Katarzyna Jadwiga Krakowiak zam. w Wielgomłynach, parafia tutejsza – zapowiedź druga. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących między tymi młodymi powinien zgłosić w kancelarii parafialnej.

9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty Paniom Marii Górniak, Stanisławie Wodzisławskiej, Renacie Stolarczyk-Osieckiej, Joannie Stolarczyk i Panu Rafałowi Łuszczyńskiemu. Dziekujemy za złożóne ofiary na kwiaty Paniom Janinie Sitko, Janinie Stanowskiej i Zofii Białeckiej. W przyszłą sobotę na godz. 8.30 do sprzątania zapraszamy mieszkańców z Kruszyny Panie Annę Nowak, Mariolę Nowak, Krystynę Nowak, Małgorzatę Wieloch, Halinę Bazak, Renatę Stepień, Marylę Kowalczyk, Urszulę Kowalczyk, Agnieszkę Szczepańską i Anitę Krakowiak.

10. Życzymy wszystkim bł. Bożego na najbliższy tydzień, gościom w naszej parafii i pielgrzymom miłego pobytu. Niech Matka Boża Wielgomłyńska ma Was w swojej opiece. Szczęść Wam Boże!

 
Projekt i wykonanie Alanet