Komentarze do czytań

khantry design

Siódma "Pieczęć"

khantry design

Po prostu

khantry design

Odsłonięcie MB Bolesnej

khantry design

Zwiedzanie sanktuarium

khantry design

Raport Jasnogórski

khantry design

b_ogloszenia_parafialne_10_listopada_2019

 

1. Przeżywamy dziś 11. Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W związku z apelem Ojca Świętego Franciszka w przyszłą niedzielę będziemy zbierać do puszek ofiary dla ubogich i prześladowanych, które zostaną przekazane Caritas.

2. Jutro będziemy przeżywać 101 rocz. odzyskania przez naszą Ojczyznę Niepodległości. Dziękujemy Bogu za dar wolności i pokoju w naszej Ojczyźnie i zachęcamy do modlitwy o pokój i zgodę w naszym narodzie. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00 w intencji Ojczyzny.  

3. W środę zapraszamy o godz. 16.30 na nowennę do Matki Bożej Bolesnej.

4. W tym tygodniu w środę spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania z klas 6 i 7, w czwartek z klas 8, a w piątek z klas ponadpodstawowych. Spotkania odbędą się w salce duszpasterskiej w klasztorze o godz. 18.00. Na spotkanie młodzież przynosi indeksy i długopisy. 

5. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 10.30 dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

6. W zakrystii można jeszcze złożyć wypominki roczne. W intencji tych zmarłych modlitwę rozpoczniemy od I Niedzieli Adwentu.

7. Od dzisiejszej niedzieli przyjmujemy intencje mszalne na 2020 r.

8. W zakrystii do nabycia są piękne kalendarze ze św. Janem Pawłem na rok 2020 w cenie 5 zł. 

9. W 2020 r. w drugim tygodniu ferii zimowych (od 20 do 24 stycznia) planujemy wyjazd dla ministrantów i młodzieży z KSM-u w góry. Warunkiem zorganizowania takiego zimowiska jest podjęcie prawnej opieki nad tą młodzieżą przez dwóch rodziców. Ze względów organizacyjnych do przyszłej niedzieli prosimy o zgłoszenie się chętnych rodziców do opieki.

10. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty Paniom Agnieszce Pawlik, Annie Ordanik, Beacie Niteckiej, Stanisławie Ziółkowskiej, Bogumile Tomczyk, Anecie Olas, Weronice Olas, Annie Tetkowskiej, Zofii Góreckiej oraz Paniom Janinie Olas, Halinie Hasik, Ewie Kawełczyk za ofiary na kwiaty. W tym tygodniu zapraszamy do sprzątania kolejnych mieszkańców z Trzebiec w sobotę od godz. 8.30  Panie Krystynę Ptaszek, Helenę Jaguścik, Monikę Kałek, Mariolę Świtkowską, Grażynę Pokora, Karolinę Cyran, Iwonę Stępień, Ewę Pawlik, Ewelinę Grzegorczyk oraz Panów Jana Kopieckiego, Wojciecha Biniek, Aleksandra Strzelczyk.

11. Życzymy wszystkim bł. Bożego na najbliższy tydzień, gościom w naszej parafii i pielgrzymom miłego pobytu. Niech Matka Boża Wielgomłyńska ma Was w swojej opiece. Szczęść Wam Boże!

 
Projekt i wykonanie Alanet