Komentarze do czytań

khantry design

Siódma "Pieczęć"

khantry design

Po prostu

khantry design

Odsłonięcie MB Bolesnej

khantry design

Zwiedzanie sanktuarium

khantry design

Raport Jasnogórski

khantry design

b_ogloszenia_parafialne_17_listopada_2019

 

1. Jutro przypada wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy patronki Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i młodzieży polskiej. Zapraszamy członków KSM-u na Mszę św. o godz. 17.00. Polecajmy w modlitwie tych, którym patronuje bł. Karolina. 

2. W środę zapraszamy o godz. 16.30 na nowennę do Matki Bożej Bolesnej.

3. W tym tygodniu w piątek będziemy przeżywać wspomnienie św. Cecylii, patronki chórzystów, organistów i muzyków kościelnych. W związku z tym świętem w przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę św. o godz. 10.30 w intencji naszego Chóru Parafialnego, Scholii Parafialnej i Pani Organistki. Po Mszy św. koncert w wykonaniu chóru i scholii, a po nim spotkanie w klasztornej salce.

4. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnią niedzielę roku liturgicznego. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Jezusowi Chrystusowi Królowi.

5. W zakrystii do nabycia są piękne kalendarze ze św. Janem Pawłem na rok 2020 w cenie 5 zł. 

6. Zbieramy dziś do puszek ofiary dla ubogich i prześladowanych. Ofiary zostaną przekazane Caritas.

7. Informujemy, że w zakrystii jest klucz do toalety w salce duszpasterskiej, która się mieści naprzeciwko naszej kancelarii. Osoby po skorzystaniu z toalety zamykają ja i odnoszą klucz do zakrystii.

8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty Paniom Krystynie Ptaszek, Monice Kałek, Iwonie Stępień, Panu Wojciechowi Biniek oraz Paniom Grażynie Pokora, Marioli Świtkowskiej, Ewelinie Grzegorczyk, Karolinie Cyran i Panu Janowi Kopieckiemu za ofiary na kwiaty. W tym tygodniu zapraszamy do sprzątania kolejnych mieszkańców z Trzebiec w sobotę od godz. 8.30  Panie Barbarę Konieczną, Ewelinę Puto, Arnoldę Chuda, Ewę Borycką, Dorotę Stępień, Zofię Hasik, Danielę Ćwiklińską, Joannę Kulis, Grażynę Warzecha, Teresę Jaguścik, Elżbietę Auguścik, Jolantę Stępień.  

9. W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczności śp. Leokadię Życińską z Wielgomłyn, której pogrzeb odbędzie się jutro o godz. 11.30. Różaniec w int. zmarłej o godz. 11.00. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…

10. Życzymy wszystkim bł. Bożego na najbliższy tydzień, gościom w naszej parafii i pielgrzymom miłego pobytu. Niech Matka Boża Wielgomłyńska ma Was w swojej opiece. Szczęść Wam Boże!

 
Projekt i wykonanie Alanet