Komentarze do czytań

khantry design

Po prostu

khantry design

Odsłonięcie MB Bolesnej

khantry design

Zwiedzanie sanktuarium

khantry design

Raport Jasnogórski

khantry design

b_ogloszenia_parafialne_12_lipca_2020

 

1. W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Bolesnej o godz. 17.30.

2. Decyzją Ojca Generała Zakonu Paulinów o. Savio zostaje przeniesiony na Jasną Górę i o. Adam do klasztoru we Włodawie. Pożegnanie Ojców odbędzie się 16 sierpnia na Mszy św. o godz. 10.30.

3. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty Paniom Zdzisławie Arkit, Jadwidze Banasik oraz Paniom, Danucie Kolmasiak, Mariannie Nowak, Ewie Bedlechowicz za ofiary na kwiaty. W tym tygodniu zapraszamy do sprzątania w sobotę od godz. 8.30 mieszkańców z ul. Polnej w Wielgomłynach Panie Mariolę Nowak, Agnieszkę Młyńczyk, Annę Młyńczyk, Hannę Olczyk, Elżbietę Ziółkowską, Teresę Pielucha, Bożenę Jędrzejczyk, Karolinę Groszek.

4. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Łukasz Michał Prochoń, kawaler, zam. w Zalesie, parafia tutejsza i Kinga Elżbieta Rozpendek, panna, zam. w Zalesie, parafia tutejsza – zapowiedź druga. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących między tymi młodymi powinien zgłosić je w kancelarii parafialnej.

5. W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczności śp. Jarosława Przybyła pochodzącego z Myśliwczowa, którego pogrzeb odbędzie się jutro o godz. 11.00 i śp. Jana Kolmasiaka z Wielgomłyn, którego pogrzeb odbędzie się jutro o godz. 14.00  Pół godziny przed Mszami św. pogrzebowymi różaniec w intencji zmarłych. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…

6. Życzymy wszystkim bł. Bożego na najbliższy tydzień. Niech Matka Boża Wielgomłyńska ma Was w swojej opiece. Szczęść Wam Boże!

 
Projekt i wykonanie Alanet