b_ogloszenia_parafialne_10_października_2021

 

1. Dziś przeżywamy XXI Dzień Papieski pod hasłem: „Nie lękajcie się, który każdego roku jest obchodzony w niedzielę poprzedzającą wybór Karola Wojtyły na stolicę Piotrową. W tym dniu łączymy się w modlitwie z obecnym Papieżem oraz zagłębiamy się w nauczanie św. Jana Pawła II. Jak co roku zbieramy datki do puszek przed kościołem na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Cieszymy się, że fundacja udziela stypendium naszej młodzieży, a składane ofiary Parafian na to dzieło wracają do naszej parafii wspomagając finansowo naszą młodzież w nauce. 

2. W przyszłą niedzielę, po Mszy Św. o godzinie 16.00, spotkanie organizacyjne LSO. 

3. Zachęcamy do wspólnej modlitwy różańcowej w domach i naszej świątyni. Nabożeństwa w tygodniu o godz. 16.30, a w niedzielę o godz. 15.30. 

4. Zbliża się miesiąc listopad szczególnie poświęcony modlitwie za zmarłych. W zakrystii są kartki na wypominki jednorazowe i roczne. Prosimy o czytelne wpisywanie imion i nazwisk z zaznaczeniem godzin wyczytywania. 

5. Dziękujemy Państwu Bednarkom z Bogusławowa za złożoną ofiarę na ogrzewanie kościoła. 

6.Dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty Paniom Annę Ormańskiej, Małgorzacie Partyka, Elżbiecie Święcik, Renacie Wypych, Teresie Pruszyńskiej, Barbarze Zielińskiej, Irenie Hasik, Renacie Krakowiak. W sobotę od godz. 8.30 do sprzątania zapraszamy kolejnych mieszkańców z Perzyn Panie Małgorzatę Lewandowską, Janinę Stępień, Barbarę Kaśkosz, Beatę Drogosz, Krystynę Nocuń, Agnieszkę Ciosek, Barbarę Kosmala, Annę Bryła, Barbarę Zasada. 

7. W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczności śp. Czesława Jezierskiego z Zalesia, którego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 11.00 i śp. Stanisława Nowaka z Kruszyny, którego pogrzeb odbędzie się we wtorek o godzinie 10.30. Pół godziny przed Mszami św. Pogrzebowymi różaniec w intencji zmarłych. 

8. Życzymy wszystkim bł. Bożego na najbliższy tydzień. Niech Matka Boża Wielgomłyńska ma Was w swojej opiece. Szczęść Wam Boże! 

 
Projekt i wykonanie Alanet