b_ogloszenia_parafialne_20_listopada_2022

 

1. Przeżywamy dziś Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, a zarazem ostatnią niedzielę w roku liturgicznym. Po Mszach św. modlitwa i oddanie naszej parafii Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata. Przez to oddanie można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. 

2. We wtorek we wspomnienie św. Cecylii zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00 nasz Chór Parafialny. Po Mszy św. spotkanie z chórzystami w klasztorze. Wyrażamy wdzięczność wszystkim chórzystkom, chórzystom, Pani Organistce za ich posługę w naszej parafii przez śpiew. Niech św. Cecylia Wasza patronka wyprasza Wam potrzebne łaski i zachowa Wasze gardła w zdrowiu, by mogły dalej wielbić i wychwalać Boga. 

3. W środę zapraszamy o godz. 16.30 na nowennę do Matki Bożej Bolesnej. Intencje nowennowe można złożyć przy ołtarzu Matki Bożej Bolesnej. 

4. W sobotę zapraszamy na kolejne spotkanie i Mszę św. za wstawiennictwem św. o. Pio. Rozpoczęcie o godz. 18.00 modlitwą przy Jego relikwiach. Zachęcamy do złożenia intencji, w których będzie sprawowana Msza św. Za składane ofiary za intencje składamy Bóg zapłać!. 

5. W przyszłą niedzielę odbędą się wybory do Duszpasterskiej Rady Parafialnej. Po zakończonych Mszach św. będzie można pisemnie oddać głos na kandydatów. Swoją kandydaturę do proboszcza zgłosili następujący Parafianie: Bogumiła Wrześniowska, Alicja Trzeciak z Wielgomłyn, Michał Majcherek, Katarzyna Szczypińska, Stanisława Jadwisieńczak z Sokolej Góry, Mariola Ptaszek z Rudki, Witold Hasik z Trzebiec, Tomasz Urbański z Pratkowic. 

6. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Okres Adwentu, czas wspaniałego, radosnego i pełnego zadumy oczekiwania i przygotowania się do spotkania z Chrystusem w Święta Bożego Narodzenia. 

7. Od I Niedzieli Adwentu będziemy się modlić za zmarłych, których imiona podaliśmy w tym roku w wypominkach. Kto chciałby jeszcze dopisać imiona zmarłych proszony jest, by to uczynił dziś lub w tygodniu. 

8. Narzeczeni planujący sakrament małżeństwa w naszej parafii w przyszłym roku winni podać do końca bieżącego roku w kancelarii parafialnej termin swojego ślubu, a po jego podaniu niezwłocznie zapisać się na kurs przedmałżeński w Archidiecezjalnym Ośrodku Duszpasterstwa Rodzin NAZARET w Radomsku. 

9. W minionym tygodniu zakończyliśmy pierwszy etap poszerzenia parkingu polegający na utwardzeniu terenu. Rozpoczęliśmy naprawę dzwonów, dokonano wymiany spalonego sterowania dzwonów. W tym tygodniu będą prowadzone prace związane z modernizacją i konserwacją mechanizmu dzwonów. Prosimy o wsparcie podjętych prac i za nie dziękujemy. 

10. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożone ofiary Paniom Teresie Mielczarek Ewie Sadowskiej, Beacie Dawid, Dominice Dawid i Panu Krzysztofowi Skraboń oraz Paniom Danucie Pidanty i Edycie Olszewskiej za ofiarę na kwiaty. W sobotę od godz. 8.30 do sprzątania zapraszamy mieszkańców z Myśliwczowa Panie Barbarę Czystek, Elżbietę Burchart, Stanisławę Grabowską, Halinę Gradzik, Wacławę Sadowską, Renatę Krzemińską, Mirosławę Radziejewską, Pana Jana Kot.

11. Życzymy wszystkim bł. Bożego na najbliższy tydzień. Niech Matka Boża Wielgomłyńska ma Was w swojej opiece. Szczęść Wam Boże! 

 
Projekt i wykonanie Alanet