b_ogloszenia_parafialne_19_listopada_2023

 

1. Dziś po Mszach św. wg zapowiedzi zbieramy datki do puszek dla prześladowanych i cierpiących na Bliskim Wschodzie. Po sumie zapraszamy na Różaniec do Siedmiu Boleści Dziewicy Maryi, podczas, którego będziemy się modlić za mieszkańców Wielgomłyn.

2. W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Bolesnej o godz. 17.30. Intencje nowennowe można złożyć przy ołtarzu Matki Bożej Bolesnej.

3. W środę we wspomnienie św. Cecylii zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 nasz Chór Parafialny i Scholę Parafialną. Po Mszy św. spotkanie z chórzystami w klasztorze. Wyrażamy wdzięczność wszystkim chórzystkom, chórzystom, Pani Organistce za ich posługę w naszej parafii przez śpiew. Niech św. Cecylia Wasza patronka wyprasza Wam potrzebne łaski i zachowa Wasze gardła w zdrowiu, by mogły dalej wielbić i wychwalać Boga. 

4. W minioną środę po długiej chorobie do wieczności odszedł śp. o. Leszek Wójcik przed laty nasz Proboszcz. Jako wspólnota parafialna zgromadźmy się w piątek na Mszy św. o godz. 18.00 w intencji o dar nieba dla naszego Drogiego Proboszcza. W zakrystii można zamówić Msze św. za śp. o. Leszka, które będziemy odprawiać w przyszłym roku. więcej...   

5. W sobotę zapraszamy na Mszę św. o godz. 19.00 ku czci św. o. Pio w intencjach złożonych przy Jego relikwiach.

6. Informujemy, że do końca listopada kancelaria parafialna będzie czynna w dni powszednie tylko wieczorem po Mszy św. o godz. 18.00. Z pogrzebami, z cmentarzem i wszelkimi sprawami prosimy się kontaktować z o. Karolem. 

7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty Paniom Halinie Bednarek, Dorocie Centkowskiej, Justynie Dobroń, Annie Florczak, Danucie Góreckiej, Alicji Juszczyk z wnuczką Zosią, Iwonie Świtoń, Panu Sylwanowi Bednarek. W sobotę o godz. 8.30 zapraszamy do sprzątania mieszkańców Wielgomłyn z ulicy Ogrodowej Panie Renatę Kowalczyk, Agnieszkę Staroszczyk, Alicje Trzeciak, Irenę Stępień, Ewelinę Tatara, Panów Tomasza Tatara, Krzysztofa Rak.

8. Życzymy wszystkim bł. Bożego na najbliższy tydzień. Niech Matka Boża Wielgomłyńska ma Was w swojej opiece. Szczęść Wam Boże!

 

Projekt i wykonanie Alanet