Szybkie wyszukiwanie

Kalendarz parafialny

kalendarium 2023_Strona_05

Polecane strony

Statystyki odwiedzin

mod_vvisit_counterDziś36
mod_vvisit_counterWczoraj62
mod_vvisit_counterW tym tygodniu522
mod_vvisit_counterW tym miesiącu98
mod_vvisit_counterWszystkich490168
Żywy Różaniec


Żywy Różaniec
w naszej parafii jest pielęgnowany od niepamiętnych czasów. Obecnie w Parafii jest dziesięć Kół Żywego Różańca żeńskich i jedna męska. Róże te gromadzą się co miesiąc na wspólnej modlitwie i zmianie Tajemnic Różańcowych.

Każdy z członków Żywego Różańca rozważa codziennie jedną tajemnicę różańca i w taki sposób każdego dnia w naszej parafii odmawiane jest jedenaście „całych” różańców, to ogromne wsparcie modlitewne dla naszej wspólnoty i jej duszpasterzy, o których Członkinie i Członkowie różańca nieustannie pamiętają w swoich modlitwach.

I Ty możesz się włączyć w to wielkie dzieło modlitwy. Serdecznie zapraszamy.

 

o. Dominik Słabik
opiekun KŻR

 

Projekt i wykonanie Alanet