Cmentarz parafialny

cmentarz_wielgomlyny

Prace remontowe

b_chrzcielnica_kopula

b_portal_zewnętrzny

b_portal_gotycki

b_gotycka_chrzcielnica

b_nowa kotlownia_ciepla

b_renowacja_figury_św._floriana

b_renowacja_figury_św._anny

b_renowacja_figury_św._józefa

b_renowacja figur

b_cegielki_klecznik_krzyz_tabernakulum

b_renowacja_piety_Matki_Bożej_Bolesnej

b_sw._o._pio kopia(3)

Po prostu

khantry design

Odsłonięcie MB Bolesnej

khantry design

Zwiedzanie sanktuarium

khantry design

Raport Jasnogórski

khantry design
Żywy Różaniec


Żywy Różaniec
w naszej parafii jest pielęgnowany od niepamiętnych czasów. Obecnie w Parafii jest dziesięć Kół Żywego Różańca żeńskich i jedna męska. Róże te gromadzą się co miesiąc na wspólnej modlitwie i zmianie Tajemnic Różańcowych.

Każdy z członków Żywego Różańca rozważa codziennie jedną tajemnicę różańca i w taki sposób każdego dnia w naszej parafii odmawiane jest jedenaście „całych” różańców, to ogromne wsparcie modlitewne dla naszej wspólnoty i jej duszpasterzy, o których Członkinie i Członkowie różańca nieustannie pamiętają w swoich modlitwach.

I Ty możesz się włączyć w to wielkie dzieło modlitwy. Serdecznie zapraszamy.

 

o. Dominik Słabik
opiekun KŻR

 

Projekt i wykonanie Alanet