Komentarze do czytań

khantry design

Siódma "Pieczęć"

khantry design

Po prostu

khantry design

Odsłonięcie MB Bolesnej

khantry design

Zwiedzanie sanktuarium

khantry design

Raport Jasnogórski

khantry design
Członkowie kół Żywego Różańca

KOŁO ŻYWEGO RÓŻAŃCA Z MYŚLIWCZOWA

 

  1. Staryga Zofia - zelatorka
  2. Lasoń Bogumiła
  3. Nowak Aleksandra
  4. Juszczyk Krystyna
  5. Siejca Zofia
  6. Lasoń Barbara
  7. Musiał Zofia
  8. Kucharska Maria
  9. Konieczna Zofia
  10. Kubik Henryka
  11. Ciesielska Stanisława
  12. Marczyk Michalina
  13. Rutkowska Teresa
  14. Bębniarz Helena
  15. Skraboń Zofia
  16. Abram Helena
  17. Tomczyk Maria
  18. Młynarczyk Jadwiga
  19. Groszek Janina
  20. Rokicka Anna

Spotkanie w każdą I Niedzielę miesiąca o godzinie 14.00 u Zofii Starygi – zelatorki.

 


 

KOŁO ŻYWEGO RÓŻAŃCA Z SOKOLEJ GÓRY

  1. Majcherek Zofia - zelatorka
  2. Krawczyk Bogumiła
  3. Lech Teresa
  4. Szymanek Cecylia
  5. Jankowska Irena
  6. Grzegorczyk Alicja
  7. Kaczyńska Maria
  8. Kaczyńska Krystyna
  9. Gaik Małgorzata
  10. Moskalik Zofia
  11. Arkit Henryka
  12. Boroniec Magdalena
  13. Głąb Anna
  14. Arkit Henryka
  15. Szczypińska Halina
  16. Młyńczyk Regina
  17. Żelazna Mieczysława
  18. Sierant Anna
  19. Stępień Janina
  20. Błasińska Marianna


Spotkanie w każdą I Niedzielę miesiąca o godzinie 14.00 w Kaplicy

 

 


 

 

KOŁO ŻYWEGO RÓŻAŃCA Z MYŚLIWCZOWA

  1. Ślusarczyk Krystyna
  2. Prokop Bogusława
  3. Zajder Genowefa
  4. Górecka Dorota
  5. Kowalczyk Zofia
  6. Świerkowska Zofia
  7. Młynarczyk Daniela
  8. Gierasińska Maria
  9. Dudek Anna
  10. Skraboń Janina
  11. Czernik Krystyna
  12. Sikorska Anna
  13. Klimczyk Zofia
  14. Sadowska Antonina
  15. Kowalska Zenona

 Spotkanie w każdą pierwszą Niedzielę miesiąca o godz. 15:00 w domu zelatorki

 


 

 

KOŁO ŻYWEGO RÓŻAŃCA Z RUDKI

  1. Lipińska Józefa – zelatorka
  2. Nowak Bożena
  3. Rybiałek Marianna
  4. Ptaszek Marian
  5. Witkowska Anna
  6. Hasik Janina
  7. Flas Zofia
  8. Mędelska Zofia
  9. Błażejewska Regina
  10. Furmańczyk Barbara
  11. Parzuchowska Józefa
  12. Wrona Halina

Spotkanie w każdą I Niedzielę miesiąca po Mszy Świętej

 

 


 

 

KOŁO ŻYWEGO RÓŻAŃCA Z TRZEBIEC

 

  1. Auguścik Stanisława – zelatorka
  2. Kaźmierczak Elżbieta
  3. Jaguścik Teresa
  4. Hasik Anna
  5. Konieczna Grażyna
  6. Jaguścik Zofia
  7. Jaguścik Józefa
  8. Hasik Halina
  9. Czaińska Helena
  10. Kawełczyk Julia
  11. Tomczyk Marta
  12. Pawlik Otylia
  13. Tetkoska Anna
  14. Ziółkowska Stanisława
  15. Kopiecka Paulina
  16. Górecka Zofia
  17. Ptaszek Krystyna
  18. Kazimierczak Marianna
  19. Drogosz Józefa
  20. Borycka Wacława

 

Spotkanie w każdą I Niedzielę miesiąca:

  • latem przy krzyżu
  • zimą w domu u  Stanisławy Auguścik – zelatorki lub Marianny Kazimierczak

 

 


 

 

KOŁO ŻYWEGO RÓŻAŃCA Z PRATKOWIC

  1. Młynek Iwona - zelatorka
  2. Sienkiewicz Janina
  3. Sandelewska Teresa
  4. Cieślik Elżbieta
  5. Urbańska Urszula
  6. Zielińska Janina
  7. Radzik Zofia
  8. Rybka Marianna
  9. Zasada Regina
  10. Idziak Czesława
  11. Borkowicz Janina
  12. Idziak Teresa
  13. Malczyk Danuta
  14. Zuterek Zofia
  15. Nowak Zofia
  16. Radzik Zofia
  17. Wysocka Krystyna
  18. Braksator Wanda
  19. Cieślik Stanisława
  20. Radzik Łucja

 

Spotkanie w każdy I piątek miesiąca u Iwony Młynek – zelatorki.

 

 


 

 

KOŁO ŻYWEGO RÓŻAŃCA Z WIELGOMŁYN

  1. Zofia Stępień- zelatorka
  2. Dębska Maria
  3. Dąbrowska Władysława 
  4. Hasik Agnieszka
  5. Janosik Józefa
  6. Kowalska Janina
  7. Korpas Maria
  8. Mirowska Maria
  9. Nowak Stanisława 
  10. Rumińska Maria
  11. Sala Kazimiera
  12. Siwek Leokadia
  13. Szymczyk Maria
  14. Śliwińska Stanisława
  15. Zasada Czesława
  16. Zapała Barbara
  17. Witaszczyk Jadwiga
  18. Życińska Barbara
  19. Stolecka Janina
  20. Korpas Teresa

 

Spotkanie w każdy I piątek miesiąca po Mszy Św. wieczornej

 

 


 

 

KOŁO ŻYWEGO RÓŻAŃCA Z ZALESIA

  1. Dyktyńska Władysława – zelatorka
  2. Kowalska Helena
  3. Kowalska Marianna
  4. Nowakowska Wiktoria
  5. Matynia Zofia
  6. Prochoń Helena
  7. Lech Cecylia
  8. Nabiałkowska Marianna
  9. Kubik Henryk
  10. Szymańska Anna
  11. Nowak Leokadia
  12. Gąciarek Zofia
  13. Fornal Stefania
  14. Fornal Alicja
  15. Wincek Małgorzata
  16. Górecka Anna

 

 


 

 

KOŁO ŻYWEGO RÓŻAŃCA Z KRUSZYNY

  1. Nowak Otylia
  2. Konieczna Zofia
  3. Gawęcka Elżbieta
  4. Kowalczyk Regina
  5. Szymańska Maria
  6. Bazak Halina
  7. Błachowicz Krystyna
  8. Wodzisławska Stanisława
  9. Pawlus Krystyna
  10. Białecka Zofia
  11. Stępień Józefa
  12. Paszewska Danuta
  13. Stanowska Janina
  14. Kopańska Wiesława
  15. Wróblewska Maria
  16. Bazak Stanisława
  17. Kubik Janina
  18. Stolarczyk Irena
  19. Konieczna Renata
  20. Pawlus Edyta

 

 


 

 

KOŁO ŻYWEGO RÓŻAŃCA Z WIELGOMLYN

  1. Jędrzejczyk Stanisława - zelatorka
  2. Siejca Zofia
  3. Kałuża Halina
  4. Szcześniak Stanisława
  5. Bzowska Barbara
  6. Ziółkowska Elżbieta
  7. Błaszczyk Stanisława
  8. Olczyk Maria
  9. Piekarska Maria
  10. Nowak Maria
  11. Stolarczyk Genowefa
  12. Baryś Maria
  13. Bedlechowicz Stefania
  14. Stępień Maria
  15. Hałas Zofia
  16. Szymańska Antonina
  17. Goleniowska Maria
  18. Smendzik Barbara
  19. Nems Teresa
  20. Kłos Regina

 

 


 

 

MĘSKIE KOŁO RÓŻAŃCOWE – TRZEBCE - im. Św. Jana

1.  Kopiecki Jan - zelator

2. Olas Witold

3. Jaguścik Marian

4.  Jaguścik Józef

5.  Jaguścik Zdzisław

6.  Wieloch Jan

7.  Borycki Mieczysław

8. Kawełczyk Kazimierz

9. Pawlik Władysław

10.  Ziółkowski Józef

11.  Kopiecki Stefan

12.  Borycki Wiesław

13.  Górecki Józef

14.  Pawlik Bogdan

15.  Ptaszek Bogdan

16.  Drogosz Jerzy

17.  Cyran Marian

18.  Biniek Jan

19.  Stępien Jan

20.  Jaguscik Marian

 

 

 

Spotkanie w każdą I Niedzielę miesiąca:

  • latem w remizie
  • zimą w domu u  Kopeckiego Jana – zelatora

______________________________________________________________________________________________________

MĘSKIE KOŁO RÓŻAŃCOWE – PERZYNY

 

1. Kaśkosz Władysław – zelator

2. Drogosz Zdzisław

3. Nocuń Waldemar

4. Zasada Czesław

5. Zasada Edward

6.  Rybka Czesław

7. Wypych Władysław

8.  Jaguścik Lucjan

9. Borycki Józef

10.  Auguścik Wojciech

11.  Stępień Antoni

12. Hasik Witold

13. Partyka Edward

14.  Handa Stanisław

15.  Stolarczyk Antoni

 

 Spotkanie w każdą I Niedzielę miesiąca w domu nr „4”

 

 
Projekt i wykonanie Alanet