Prace remontowe

b_gotycka_chrzcielnica

b_nowa kotlownia_ciepla

b_renowacja_figury_św._floriana

b_renowacja_figury_św._anny

b_renowacja_figury_św._józefa

b_renowacja figur

b_cegielki_klecznik_krzyz_tabernakulum

b_renowacja_piety_Matki_Bożej_Bolesnej

b_sw._o._pio kopia(3)

Po prostu

khantry design

Odsłonięcie MB Bolesnej

khantry design

Zwiedzanie sanktuarium

khantry design

Raport Jasnogórski

khantry design
Anioł - gazetka


aniol_logoPo przerwie wakacyjnej zapraszamy do lektury kolejnego numeru miesięcznika "Anioł". W tym numerze tematem będzie czas i planowanie. Plik PDF jest dostępny tutaj.

 

aniol_logoLipcowy numer miesięcznika "Anioł" poświęcony jest tematyce czystości. Zachęcamy do lektury. Plik PDF jest dostępny tutaj. 

 

aniol_logoCzerwiec, to miesiąc w którym szczególnie czcimy Serce Jezusa. Z sercem wiąże się szczęście i pytanie o nie w moim życiu. Czy jestem szczęśliwym człowiekiem? Czym dla mnie jest szczęście? Czy jest ono ważne dla mnie? Te i inne pytania stawiamy dziś w „Aniele”. Niech to będzie początek refleksji i iskra, która zmobilizuje Was do szukania odpowiedzi we własnym sercu. Plik PDF jest dostępny tutaj.

 

 

aniol_logoW najnowszym numerze miesięcznika "Anioł" pochylimy się nad rozważaniami związanymi z naszą tożsamością narodową. Zachecamy do lektury. Plik PDF jest dostępny tutaj.

 

aniol_logoZachęcamy do lektury miesięcznika "Anioł". W tym numerze zastanowimy się nad znaczeniem wspólnoty, jaką ona odgrywa rolę w naszym życiu. Plik PDF jest dostępny tutaj.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 9

Projekt i wykonanie Alanet