Komentarze do czytań

khantry design

Siódma "Pieczęć"

khantry design

Po prostu

khantry design

Odsłonięcie MB Bolesnej

khantry design

Zwiedzanie sanktuarium

khantry design

Raport Jasnogórski

khantry design
Intencje do Matki Bożej Bolesnej - Zobacz intencje

Jezus powiedział do swoich uczniów: „Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Albowiem każdy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. (Ewangelia wg św. Mateusza).

We wszystkich intencjach składanych modlimy się każdej środy podczas Nowenny do Matki Bożej Bolesnej, jak również każdego dnia trzy Róże Różańcowe należące do naszej Parafii z miejscowości Trzebce ofiarowują swoją modlitwę Różańcową w tych intencjach.

Umieść swoją prośbę w Skrzynce Intencji, zobaczysz ją w skrzynce intencji zaraz po zatwierdzeniu jej przez administratora. Nie musisz podawać ani imienia ani adresu e-mail.

Intencje typu: „Bogu wiadome” jak również niezgodne z wiarą i błahe nie będą umieszczane na stronie. Intencje prosimy pisać krótko i zwięźle.

Wszystkich, którzy otrzymali łaski za wstawiennictwem Matki Bożej Bolesnej, prosimy o kontakt z Klasztorem.

Zobacz intencje

Wyniki 1 - 10 z 32

Prośba o modlitwę  

wprowadzona przez:
Rafał i Dalia
 09-06-2016 @ 12:25:00

Bardzo proszę o modlitwę za Dalię i Rafała w intencji uwolnienia od smutku i przygnębienia  oraz o dar miłości, radości i pokoju w szczególności tę łaskę, której nam najbardziej brakuje, Jezus wie... Dziękujemy.
Prośba o modlitwę  

wprowadzona przez:
Karolina
 09-06-2016 @ 10:05:20

O uzdrowienie dla mamy. Lekarze nie mogą już Jej pomóc jedynie cud.
Prośba o modlitwę  

wprowadzona przez:
Magdalena
 09-06-2016 @ 08:21:02

Matko proszę o Twoją codzienna opiekę, o ochronę przed złem, o wewnętrzny spokój i postępowanie w prawdzie
Prośba o modlitwę  

wprowadzona przez:
maria
 09-06-2016 @ 06:15:41

Proszę o modlitwę za mnie i moich najbliższych. Proszę o zdrowie dla mnie.O spokój od głębienia i awantor męża i zieci i nie atakowanie bez ustanku. Proszę o uwolnienie mnie z chór i otyłości i córkę moja Elżbietę. Proszę za sędziego Rafała i adwokatów i cały zespół o światło Ducha Św na rozprawie w sądzie i poniesienie kosztów sądowych przez Jana i Józefe żonę jego. Proszę o dobre imię dla mnie i całej mojej rodziny i dobrych przyjaciół i znajomych. Proszę za córką Justyna żeby jej nie przenieśli ani nie zwolnili z pracy ,
Prośba o modlitwę  

wprowadzona przez:
Józefa
 09-06-2016 @ 01:42:02

Matko Boża Bolesna za Twoim pośrednictwem proszę Boga w Trójcy Świętej Jedynego o powrót do zdrowia dla mnie.Jestem po wszczepieniu baj-pasów i już drugi raz zaatakował mnie gronkowiec złocisty. Rany się nie goją i już 5 miesięcy towarzyszy mi raz mniejszy raz większy ból. Bardzo źle wpływa to na moją psychikę a i rodzina bardzo to przezywa.
Prośba o modlitwę  

wprowadzona przez:
Jolanta
 09-05-2016 @ 12:25:01

Matko Bolesna za Twoja przyczyną proszę Boga Ojca o uzdrowienie duszy i ciała dla Konrada oraz uwolnienie mnie od nałogów i bałaganu w życiu zawodowym i osobistym. Dziekuję za Twoja opiekę i wstawiennictwo Matko Bolesna Królowo Polski
Prośba o modlitwę  

wprowadzona przez:
Anna
 09-05-2016 @ 12:12:06

Bolesna Matko, powierzam Ci rozpadające się małżeństwo Tomka i Moniki. Pracuj nad nimi, proś Jezusa wzmocnienie miłości wzajemnej i o miłosierdzie dla nich, o odpowiedzialne ojcostwo Tomka wobec 10-miesięcznego Adasia. Święta Rodzino ratuj rodziny w kryzysach duchowych. Jezu, Maryjo, Józefie Święty oświecajcie nas, dopomagajcie nas, ratujcie nas. Amen.
Prośba o modlitwę  

wprowadzona przez:
Anonim
 09-05-2016 @ 08:38:35

Matuchno Najśw. bardzo proszę uproś  mi łaske uzdrowienia z choroby krwi oraz innych chorób , aby Dobry Bóg zachował mnie w zdrowiu. Alicja
Prośba o modlitwę  

wprowadzona przez:
Anonim
 09-05-2016 @ 08:36:04

Serdecznie proszę o modlitwę w intencji o szczęśliwy przebieg  ciąży Sylwii,dobrego lekarza  prowadzącego ciążę, szczęśliwy poród oraz zdrowie dla matki i dziecka oraz błogosławieństwo i zdrowie dla całej rodziny.   matka
Prośba o modlitwę  

wprowadzona przez:
Anonim
 09-05-2016 @ 07:54:24

MBB dziękuję  za dotychczasowe laski, które otrzymała moja rodzina, proszę o zdrowie i dalszą opiekę nad nami


<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 4

Projekt i wykonanie Alanet